Na stadionie w Lubawce odbył się Mityng Wakacyjny Lubawka 2022.
Do rywalizacji mogli przystąpić jedynie zawodni z licencjami lekkoatletycznych klubów. Wśród startujących nie było mieszkańców Lubawki.

Zawodnicy rywalizowali w biegach na różnych dystansach, biegach przez płotki, skoku w dal, trójskoku, pchnięciu kulą, rzucie oszczepem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze