Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących szukali dzisiaj (czwartek, 31 października) odpowiedzi na pytanie "O co naprawdę chodzi w tej logistyce?".
Pod tym tytułem w szkole odbyło się forum zawodowe. Uczestniczyli w nim uczniowie ZSZiO (z pierwszych klas technikum logistyki) oraz szkół z Wałbrzycha i Świdnicy.
Wykłady przygotowali nauczyciele ZSZiO oraz praktycy z Dofamy-Thies, PKS Kamienna Góra i SOPP. Prowadzący przedstawiali pojęcia związane z logistyką, próbowali wskazać możliwości pracy w tym zawodzie.
Forum odbyło się w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze