Reklama

Zawodowe forum

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących szukali dzisiaj (czwartek, 31 października) odpowiedzi na pytanie "O co naprawdę chodzi w tej logistyce?".


Pod tym tytułem w szkole odbyło się forum zawodowe. Uczestniczyli w nim uczniowie ZSZiO (z pierwszych klas technikum logistyki) oraz szkół z Wałbrzycha i Świdnicy.

Wykłady przygotowali nauczyciele ZSZiO oraz praktycy z Dofamy-Thies, PKS Kamienna Góra i SOPP. Prowadzący przedstawiali pojęcia związane z logistyką, próbowali wskazać możliwości pracy w tym zawodzie.

Forum odbyło się w ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama