W Kamiennej Górze odbyło się dzisiaj (wtorek, 25 września) wręczenie świadectw czeladniczych, dyplomów mistrzowskich oraz odznaczeń nadanych przez Dolnośląską Izbę Rolniczą. Powołani zostali także nowi członkowie komisji egzaminacyjnych.
W tym roku do egzaminów mistrzowskich w zawodach: murarz-tynkarz, glazurnik, dekarz, stolarz przystąpiło pięć osób. Podczas egzaminów czeladniczych wiedzę i umiejętności sprawdziło 46 osób w zawodach: blacharz samochodowy, cukiernik, dekarz, elektryk, fotograf, fryzjer, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, murarz-tynkarz, operator obrabiarek skrawających, stolarz, ślusarz. Wszyscy zdali egzaminy. Otrzymane świadectwa są uznawane i cenione w całej Unii Europejskiej.
Uroczystość w sali witrażowej ratusza zorganizował kamiennogórskich Cech.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze