Reklama

Zawodowcy w ratuszu - galeria zdjęć

W Kamiennej Górze odbyło się dzisiaj (wtorek, 25 września) wręczenie świadectw czeladniczych, dyplomów mistrzowskich oraz odznaczeń nadanych przez Dolnośląską Izbę Rolniczą. Powołani zostali także nowi członkowie komisji egzaminacyjnych.

 

W tym roku do egzaminów mistrzowskich w zawodach: murarz-tynkarz, glazurnik, dekarz, stolarz przystąpiło pięć osób. Podczas egzaminów czeladniczych wiedzę i umiejętności sprawdziło 46 osób w zawodach: blacharz samochodowy, cukiernik, dekarz, elektryk, fotograf, fryzjer, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, murarz-tynkarz, operator obrabiarek skrawających, stolarz, ślusarz. Wszyscy zdali egzaminy. Otrzymane świadectwa są uznawane i cenione w całej Unii Europejskiej.

Reklama

Uroczystość w sali witrażowej ratusza zorganizował kamiennogórskich Cech.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama