We wtorek (12 lutego) policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali 21-latka, który odpowiadać będzie m.in. za kradzież.
Funkcjonariusze wezwani zostali do jednego ze sklepów na terenie Kamiennej Góry. Okazało się, że okradziona została sprzedawczyni, ktoś z jej torebki zabrał portfel z pieniędzmi i dokumentami. Sprawcę zarejestrował sklepowy monitoring. Na nagraniu policjanci rozpoznali kamiennogórzanina, którego już wcześniej zatrzymywali w związki z innymi sprawami.
Podczas patrolu policjanci zauważyli mężczyznę w jadącym samochodzie. Zatrzymali pojazd do kontroli i ujęli podejrzanego. Mężczyzna w kieszeni miał część skradzionych pieniędzy, policjanci ustalili również, że wcześniej chciał dokonać zakupów wykorzystując skradzioną kartę bankomatową. Karta była już jednak zablokowana, więc ją zniszczył. Okazało się również, że zatrzymany, na podstawie nakazu wydanego przez sąd w Żaganiu, poszukiwany jest do odbycia kary pozbawienia wolności.
Policjanci ustalili również, że zatrzymany ma związek z innymi kradzieżami na terenie Kamiennej Góry.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze