Kamiennogórscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu poszukiwanych listami gończymi. Zatrzymania odbyły się na terenie powiatu trzebnickiego kamiennogórskiego.
Pierwszy z zatrzymanych, 58-latek, ukrywał się na terenie jednego z przedsiębiorstw. Poszukiwany był do odbycia kary 10 lat pozbawienia wolności. Wyrok związany był z przestępstwami przeciwko mieniu oraz rozbojami.
Drugi z mężczyzn, 32-latek, zatrzymany został w hostelu. Również on poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z wyrokiem za przestępstwa przeciwko mieniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze