We wtorek (15 października) nerwowe zachowanie dwóch mężczyzn zwróciło uwagę policjantów pełniących służbę na terenie Kamiennej Góry.
Podczas kontroli u 31-latka i 26-latka policjanci znaleźli narkotyki. Jeden posiadał kilka porcji marihuany, drugi metamfetaminy. Obaj zostali zatrzymani za posiadanie zabronionych środków. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze