Reklama

Zatrzymani z narkotykami

W nocy z 02/03 listopada br. kamiennogórscy policjanci, podczas wzmożonych działań wymierzonych w przestępczość przeciwko mieniu, zatrzymali na terenie Kamiennej Góry trzech mieszkańców tego miasta, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Mężczyźni ci usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. W sumie policjanci zabezpieczyli 42 porcje handlowe narkotyków. Na chwilę obecną grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Zatrzymani mają od 23 do 33 lat. Wczoraj usłyszeli zarzuty w związku z posiadaniem środków odurzających i substancji psychotropowych w postaci zarówno marihuany jak też amfetaminy i metamfetaminy. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 42 porcje handlowe narkotyków.

Mężczyźni przyznali się do postawionych im zarzutów. Na chwilę obecną grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. Paulina Basta
KPP Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama