W nocy z 02/03 listopada br. kamiennogórscy policjanci, podczas wzmożonych działań wymierzonych w przestępczość przeciwko mieniu, zatrzymali na terenie Kamiennej Góry trzech mieszkańców tego miasta, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Mężczyźni ci usłyszeli już zarzuty w tej sprawie. W sumie policjanci zabezpieczyli 42 porcje handlowe narkotyków. Na chwilę obecną grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Zatrzymani mają od 23 do 33 lat. Wczoraj usłyszeli zarzuty w związku z posiadaniem środków odurzających i substancji psychotropowych w postaci zarówno marihuany jak też amfetaminy i metamfetaminy. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 42 porcje handlowe narkotyków.
Mężczyźni przyznali się do postawionych im zarzutów. Na chwilę obecną grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.
asp. Paulina Basta
KPP Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze