W piątek policjanci wezwani zostali do jednej z kamiennogórskich firm. Mieli podjąć interwencję związaną z kradzieżą.
Jadąc na miejsce zdarzenia, policjanci zauważyli dwóch 48-latków. Policjanci znali ich z wcześniejszych interwencji. Funkcjonariusze uznali, że mężczyźni mogli odpowiadać za zdarzenie, do którego zostali wezwani. Podejrzenia potwierdziła zawartość wózka.
Wartość skradzionego mienia oceniona została na 150 zł. W związku z tym mężczyźni ukarani zostali mandatami w wysokości po 500 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze