Reklama

Zatrzymali nieletnich

Kamiennogórscy policjanci zatrzymali dwóch 14-latków podejrzanych o serię rozbojów na terenie Kamiennej Góry.

 

Rozboje za każdym razem wyglądały tak samo. Dwóch młodzieńców podchodziło do najczęściej starszej osoby. Ofiara była obezwładniana, przewracana i okradana. Łupem złodziei padały telefony komórkowe, dokumenty, pieniądze.

Jeden z podejrzanych, kamiennogórzanin, zatrzymany został w jednym z mieszkań na terenie miasta. Drugi, mieszkaniec województwa śląskiego, wpadł na dworcu autobusowym. Okazało się, że obaj uciekli z tego samego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Zatrzymany kamiennogórzanin usłyszał szereg zarzutów kradzieży oraz rozboju, do których się przyznał.

Reklama

Obaj nastolatkowie umieszczeni zostali w Policyjnej Izbie Dziecka do dyspozycji sądu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama