Kamiennogórscy policjanci zatrzymali dwóch 14-latków podejrzanych o serię rozbojów na terenie Kamiennej Góry.
Rozboje za każdym razem wyglądały tak samo. Dwóch młodzieńców podchodziło do najczęściej starszej osoby. Ofiara była obezwładniana, przewracana i okradana. Łupem złodziei padały telefony komórkowe, dokumenty, pieniądze.
Jeden z podejrzanych, kamiennogórzanin, zatrzymany został w jednym z mieszkań na terenie miasta. Drugi, mieszkaniec województwa śląskiego, wpadł na dworcu autobusowym. Okazało się, że obaj uciekli z tego samego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Zatrzymany kamiennogórzanin usłyszał szereg zarzutów kradzieży oraz rozboju, do których się przyznał.
Obaj nastolatkowie umieszczeni zostali w Policyjnej Izbie Dziecka do dyspozycji sądu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze