Wczoraj (niedziela, 25 lutego) od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia ścieków wpływających z jednej z rur wprost do rzeki przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze.
Sprawę przekazaliśmy MPWiK. Okazało się, że doszło do zatkania kanalizacji. Po usunięcie zatoru kanalizacja działa prawidłowo.
Pracownicy MPWiK proszą o zgłaszanie takich sytuacji bezpośrednio do spółki. Telefony podane są na stronie MPWiK.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze