Kolejny już raz okazało się, że osoby korzystające z kanalizacji miejskiej w Kamiennej Górze wyrzucają do sieci torby, torebki i inne stałe odpadki.
Po nocnych opadach deszczu przy ulicy Skłodowskiej wybiła studzienka kanalizacyjna. Zaraz po zgłoszeniu na miejsce udała się brygada naprawcza. Najprawdopodobniej sieć została zapchana przez odpadki, które nie powinny znaleźć się w sieci kanalizacyjnej. Mieszkańców ulicy Skłodowskiej obudził rano fetor z kanalizacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze