Reklama

Zatańczyli dla mam

Cztery tańce standardowe (Walc Angielski, Tango, Walc Wiedeński, Quickstep) i trzy tańce latynoamerykańskie (Samba, Cha-Cha, Jive) zatańczyli trzecioklasiści ze Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej podczas jubileuszowego Turnieju Tańca. 

 

Dziesiąty już turniej, otworzyła dyrektor SGEE Urszula Machaj. W tym roku między innymi o nagrodę publiczności oraz tytuł najlepszej pary rywalizowało osiem par. Na parkiecie uczniowie mogli zobaczyć swojego nauczyciela Marka Homoncika, który musiał zastąpić chorego partnera jednej z tancerek. 

Dużą niespodzianką było też zaproszenie na parkiet dyrekcji SGEE przez pokazową parę taneczną z Fraszki Kamienna Góra. Na parkiet do walca Wiedeńskiego wyszła Urszula Machaj i Jan Homoncik. 

Turniej tradycyjnie już sędziowali sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego Józef Homoncik oraz instruktorzy-trenerzy tańca towarzyskiego: Jan Sylwester Homoncik i Katarzyna Homoncik. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama