Cztery tańce standardowe (Walc Angielski, Tango, Walc Wiedeński, Quickstep) i trzy tańce latynoamerykańskie (Samba, Cha-Cha, Jive) zatańczyli trzecioklasiści ze Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej podczas jubileuszowego Turnieju Tańca.
Dziesiąty już turniej, otworzyła dyrektor SGEE Urszula Machaj. W tym roku między innymi o nagrodę publiczności oraz tytuł najlepszej pary rywalizowało osiem par. Na parkiecie uczniowie mogli zobaczyć swojego nauczyciela Marka Homoncika, który musiał zastąpić chorego partnera jednej z tancerek.
Dużą niespodzianką było też zaproszenie na parkiet dyrekcji SGEE przez pokazową parę taneczną z Fraszki Kamienna Góra. Na parkiet do walca Wiedeńskiego wyszła Urszula Machaj i Jan Homoncik.
Turniej tradycyjnie już sędziowali sędzia Polskiego Towarzystwa Tanecznego Józef Homoncik oraz instruktorzy-trenerzy tańca towarzyskiego: Jan Sylwester Homoncik i Katarzyna Homoncik.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze