W piątek (13 stycznia) na prośbę internautów pisaliśmy o problemach z parkowaniem w centrum Kamiennej Góry (Zasypane parkingi). Dzisiaj sytuacja się poprawiła.
Mieszkańcy wskazywali na problem z dojazdem do wyznaczonych miejsc parkingowych i śniegu zalegającym na płatnych miejscach. Dzisiaj rano część parkingów jest już odśnieżona.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze