Kierowcy w Lubawce narzekają na sposób odśnieżania ulic i miejsc parkingowych. Opady śniegu i mróz bardzo utrudniły bezpieczne pozostawienie pojazdu przy ulicach w mieście.
Ulice Lubawki są odśnieżone, czego nie można powiedzieć o miejscach parkingowych. Pługi odśnieżające jezdnie zasypują wyjazdy z miejsc, w których do tej pory można było pozostawić samochód. Pokonanie zmrożonych, kilkunastocentymetrowych hałd śniegu wymaga od kierowców umiejętności i szczęścia. Problem dotyczy zarówno miejsc, na których cały czas stoją samochody, w tym przypadku problem jest zrozumiały, jak i opuszczonych miejsc, na które ciężko już wjechać.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze