Reklama

Kierowcy w Lubawce skarżą się na odśnieżanie ulic i miejsc parkingowych

Kierowcy w Lubawce narzekają na sposób odśnieżania ulic i miejsc parkingowych. Opady śniegu i mróz bardzo utrudniły bezpieczne pozostawienie pojazdu przy ulicach w mieście.

Ulice Lubawki są odśnieżone, czego nie można powiedzieć o miejscach parkingowych. Pługi odśnieżające jezdnie zasypują wyjazdy z miejsc, w których do tej pory można było pozostawić samochód. Pokonanie zmrożonych, kilkunastocentymetrowych hałd śniegu wymaga od kierowców umiejętności i szczęścia. Problem dotyczy zarówno miejsc, na których cały czas stoją samochody, w tym przypadku problem jest zrozumiały, jak i opuszczonych miejsc, na które ciężko już wjechać.

Reklama

 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama