Reklama

Zasłużeni dla województwa

Kolejni mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego otrzymali Odznaki Honorowe Srebrne Zasłużony dla Województwa Dolnośląskiego.



Uchwały o przyznaniu odznak podjął sejmik województwa dolnośląskiego podczas dzisiejszej (czwartek, 26 stycznia) sesji. W ten sposób wyróżniony został Jan Włodarczyk, inicjator grupy GOPR w Lubawce, organizator sekcji kolarstwa górskiego w Lubawce. Honorowym tytułem nagrodzony został również Jacek Bruździak, dyrektor Zespół Szkół Ogólnokształcących oraz prowadzący zespół teatralny MY. Trzecią wyróżnioną osobą jest Mariola Jaciuk, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, przewodnicząca Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Szarotka".

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama