Wczoraj odbyło się zebranie członków klubu Orzeł Lubawka, na którym wybrano zarząd na kolejną kadencję.
Prezesem piłkarskiego klubu z Lubawki został Krzysztof Maszczak, wiceprezesami Jacek Kopeć i Mariusz Rżany. Skarbnikiem jest Paweł Przygoński, sekretarzem Rafał Czura. Członkami zarządu zostali: Jan Szymiczek, Łukasz Wincza, Tomasz Meuszyński.
Wybrana została również komisja rewizyjna w składzie: Robert Mlazga, Stanisław Lewandowski, Jacek Stawarz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze