Od jednej z Internautek otrzymaliśmy zdjęcia i informację, które publikujemy poniżej.
- jeździłam na rowerze po okolicach Kamiennej Góry, przejeżdżając przez ul. Polną natknęłam się na dość niebezpieczny odcinek drogi, a mianowicie blisko rosnące zarośla oraz niewykoszoną trawę na poboczach, które utrudniają widoczność oraz nie dają możliwości wyminięcia się rowerzysty z samochodem a co dopiero z innym autem, czy większą maszyną. Czy te pobocza nie powinny być wykaszane oraz dopilnowane by tak obszerne drzewa/krzewy nie utrudniały widoczności, przecież one stwarzają niebezpieczeństwo, co będzie gdy coś się stanie ? Ktoś będzie się tłumaczył, "że nie widział bo tam rosły krzaki ?!" - napisała Internautka

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze