Reklama

Zaproszenie na podsumowanie projektu "Zagospodarowanie i uatrakcyjnienie miejsc przyjaznych turyście"

Zapraszamy serdecznie na ostatni już etap projektu pn. "Zagospodarowanie i uatrakcyjnienie miejsc przyjaznych turyście", jakim jest sadzenie roślin miododajnych na skwerze w Bukówce. 17 października 2020 r. godz. 11.00 - Przystanek autobusowy w Bukówce. Ponadto zaplanowaliśmy dla Państwa zdobywanie Zadziernej, a na zakończenie ognisko z kiełbaskami. Liczymy na Państwa udział. Zapraszamy gorąco!!!

 

Projekt "Zagospodarowanie i uatrakcyjnienie miejsc przyjaznych turyście" realizowany przez gminę Lubawka w partnerstwie z Nadleśnictwem Kamienna Góra został sfinansowany w ramach projektu grantowego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kwiat Lnu w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama