Reklama

Zaproszenie na plener malarski

W dniach 15 ? 26 lipca br. w Wałbrzychu odbędzie się Międzynarodowy Plener Malarski "Waldenburgiensis VI". Malarze będą uwieczniać na obrazach swoją wizję postindustrialnego krajobrazu Wałbrzycha, miejsca o unikatowym pejzażu.



Uczestnikom pleneru organizatorzy zapewniają farby oraz podkład. Plener zakończy poplenerowa wystawa prac ? wernisaż 26 lipca 2013 o godz. 18 w Galerii "48" Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Białym Kamieniu.

WOK zaprasza wszystkich chętnych artystów-malarzy do zapisywania się na plener. Liczba miejsc ograniczona. Minimalny wiek uczestnika ? 10 lat, górnej granicy nie ma.

Więcej informacji o plenerze i zasadach uczestnictwa: Stanisław Białowąs, tel. kom. 604584945.

Na zdjęciu uczestnicy ubiegłorocznego pleneru malarskiego organizowanego przez WOK.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama