W dniach 15 ? 26 lipca br. w Wałbrzychu odbędzie się Międzynarodowy Plener Malarski "Waldenburgiensis VI". Malarze będą uwieczniać na obrazach swoją wizję postindustrialnego krajobrazu Wałbrzycha, miejsca o unikatowym pejzażu.
Uczestnikom pleneru organizatorzy zapewniają farby oraz podkład. Plener zakończy poplenerowa wystawa prac ? wernisaż 26 lipca 2013 o godz. 18 w Galerii "48" Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Białym Kamieniu.
WOK zaprasza wszystkich chętnych artystów-malarzy do zapisywania się na plener. Liczba miejsc ograniczona. Minimalny wiek uczestnika ? 10 lat, górnej granicy nie ma.
Więcej informacji o plenerze i zasadach uczestnictwa: Stanisław Białowąs, tel. kom. 604584945.
Na zdjęciu uczestnicy ubiegłorocznego pleneru malarskiego organizowanego przez WOK.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze