Niemiła niespodzianka czeka na kierowców, którzy dzisiaj rano pozostawili swoje samochody przy Al. Wojska Polskiego w Kamiennej Górze. Za wycieraczkami mogą znaleźć zaproszenie na policję.
Wzdłuż Al. Wojska Polskiego w czwartki w godzinach 6 - 8 obowiązuje zakaz zatrzymywania się. W tym czasie miejsca zajmowane najczęściej przez samochody mogą zostać posprzątane.
Dzisiaj rano ulicę patrolowali policjanci. Za wycieraczkami samochodów, które w zakazanym czasie stały przy ulicy, wkładali kartki informujące o popełnieniu wykroczenia i konieczności stawienia się na komendzie policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze