Oddział Powiatowy Polskiego Związku Diabetyków w Kamiennej Górze serdecznie zaprasza na spotkanie z lekarzem okulistą Zofią Lorencik, którego tematem będą m.in. powikłania cukrzycowe wzroku.
Spotkanie odbędzie się 20 marca (środa) o godzinie 13:00 w budynku poradni przy ul. Kościuszki 6 w Kamiennej Górze, II piętro, sala 14.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze