Reklama

Zapraszają szachistów

W najbliższy poniedziałek (24 lutego) w Domu Kultury w Lubawce rozegrany zostanie turniej szachowy juniorów.


Turniej Szachowy Juniorów FERIE 2014
Dom Kultury w Lubawce 24.02.2014

1. CEL
? Popularyzacja sportu szachowego wśród dzieci i młodzieży
? Uczczenie pamięci wielkiego miłośnika szachów i wieloletniego nauczyciela szachów w Lubawce - Władysława Kmiecika

2. ORGANIZATORZY
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury
Uczniowski Klub Sportowy DEBIUT Przedwojów
Gmina Lubawka

3. TERMIN I MIEJSCE
? 24 luty 2014 r. (poniedziałek), godz. 10
? sala widowiskowa w Domu Kultury w Lubawce, ul. Kamiennogórska 19

4. WARUNKI UCZESTNICTWA
? W turnieju mogą wziąć udział dzieci i młodzież do 16 lat (urodzeni w 1998 roku i młodsi)

5. SYSTEM I TEMPO GRY
? Turniej zostanie rozegrany w jednej grupie, systemem szwajcarskim, 9 rund
? 10 minut na partie dla każdego zawodnika
? W Turnieju mają zastosowanie przepisy zawarte w kodeksie szachowym Polskiego Związku Szachowego

6. NAGRODY
Dyplomy i nagrody rzeczowe dla zwycięzców w grupach wiekowych (miejsca 1-3):
- dzieci ze szkół podstawowych z klas I-III (i młodsze)
- dzieci ze szkół podstawowych z klas IV-VI
- dzieci do lat 16 (gimnazjum)

7. TERMINARZ RUND
? 24 luty (poniedziałek), przyjmowanie zgłoszeń do godz. 9:45
? 10:00 Uroczyste otwarcie Turnieju
? 10:00 do 13:00 rundy I-IX
? 13:00 Uroczyste zakończenie Turnieju, wręczenie dyplomów i nagród.

8. USTALENIA KOŃCOWE
Zgłoszenia przyjmuje sędzia bezpośrednio przed turniejem, mile widziane wcześniejsze zgłoszenia na adres e-mail: [email protected] lub telefonicznie 605403719 - Wiesław Lipień.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama