W najbliższy poniedziałek (24 lutego) w Domu Kultury w Lubawce rozegrany zostanie turniej szachowy juniorów.
Turniej Szachowy Juniorów FERIE 2014
Dom Kultury w Lubawce 24.02.2014
1. CEL
? Popularyzacja sportu szachowego wśród dzieci i młodzieży
? Uczczenie pamięci wielkiego miłośnika szachów i wieloletniego nauczyciela szachów w Lubawce - Władysława Kmiecika
2. ORGANIZATORZY
Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury
Uczniowski Klub Sportowy DEBIUT Przedwojów
Gmina Lubawka
3. TERMIN I MIEJSCE
? 24 luty 2014 r. (poniedziałek), godz. 10
? sala widowiskowa w Domu Kultury w Lubawce, ul. Kamiennogórska 19
4. WARUNKI UCZESTNICTWA
? W turnieju mogą wziąć udział dzieci i młodzież do 16 lat (urodzeni w 1998 roku i młodsi)
5. SYSTEM I TEMPO GRY
? Turniej zostanie rozegrany w jednej grupie, systemem szwajcarskim, 9 rund
? 10 minut na partie dla każdego zawodnika
? W Turnieju mają zastosowanie przepisy zawarte w kodeksie szachowym Polskiego Związku Szachowego
6. NAGRODY
Dyplomy i nagrody rzeczowe dla zwycięzców w grupach wiekowych (miejsca 1-3):
- dzieci ze szkół podstawowych z klas I-III (i młodsze)
- dzieci ze szkół podstawowych z klas IV-VI
- dzieci do lat 16 (gimnazjum)
7. TERMINARZ RUND
? 24 luty (poniedziałek), przyjmowanie zgłoszeń do godz. 9:45
? 10:00 Uroczyste otwarcie Turnieju
? 10:00 do 13:00 rundy I-IX
? 13:00 Uroczyste zakończenie Turnieju, wręczenie dyplomów i nagród.
8. USTALENIA KOŃCOWE
Zgłoszenia przyjmuje sędzia bezpośrednio przed turniejem, mile widziane wcześniejsze zgłoszenia na adres e-mail: [email protected] lub telefonicznie 605403719 - Wiesław Lipień.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze