Reklama

Dni Lubawki 2014 - Red Lips

Znana jest już pierwsza gwiazda tegorocznych Dni Lubawki. Impreza odbędzie się 19 i 20 lipca.


Gwiazdą sobotniego wieczoru (19 lipca) będzie grupa "Red Lips". Grupa znana jest m.in. z hitów To co nam było, Czarne i białe, Zanim odejdziesz i Hej Joe!. W ubiegłym roku zespół wystąpił na festiwalach "Top Trendy", "Top Of the Top", "Eska Music Awards", "Letnia scena Eski", "Letnia trasa radio Zet" sylwestrze telewizji Polsat. Pierwsza płyta grupy ukazał się w październiku 2013 roku i ma statu "Złotej płyty".

Zespół powstał w 2010 roku, jest laureatem pierwszej edycji Must be the music.

Więcej o zespole: http://red-lips.pl/

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama