Na 16 grudnia zaplanowana jest kolejna akcja protestacyjna w obronie odcinka S3 z Lubawki o Legnicy.
Tym razem blokada odbędzie się w Jaworze. Akcja odbędzie się w godzinach 13:00-14:00. Udział w niej zapowiadają organizatorzy blokady w Kamiennej Górze, która odbyła się 15 listopada.
Więcej - https://www.facebook.com/events/534820506602484
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze