Reklama

Wjazd na przełęcz

Dzisiaj (wtorek, 13 sierpnia) o godzinie 15 kończą się zapisy zawodników chcących wziąć udział w XVI Kolarskim Wjeździe "Kowary-Okraj".


Kolarze wyruszą na trasę w czwartek (15 sierpnia). Wyścig rozegrany zostanie na dwóch trasach- MTB i szosowej. Zawodnicy przejadą z Kowar na przełęcz Okraj. Trasa szosowa wytyczona została m.in. drogą wojewódzką przez Przełęcz Kowarską. Podczas wyścigu nie będzie wstrzymywany ruch samochodów.

Pierwszy zawodnik wyruszy na trasę o godzinie 11.00. Ostatni powinien dotrzeć na Przełęcz Okraj o 14.30.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin (plik pdf).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama