Policjanci Referatu Ruchu Drogowego przeprowadzili na drogach powiatu kamiennogórskiego akcję "Pasy bezpieczeństwa". Podczas służby zwracali szczególną uwagę na korzystanie z pasów i prawidłowe przewożenie dzieci.
Podczas 32 kontroli policjanci wskazali 18 naruszeń zasad korzystania z pasów i fotelików. Za brak zapiętych pasów ukaranych zostało 11 kierowców i 2 pasażerów. W dwóch przypadkach mandaty wystawione zostały za nieprawidłowe przewożenie dzieci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze