Śnieg nie pada od kilku dni, słońce roztapia jego pozostałości, a w centrum Kamiennej Góry nadal można znaleźć chodnika, które zamieniły się w lodowisko.
Prezentowane zdjęcia wykonane zostały około południa na ul. Słonecznej. Niestety osoby czy firmy odpowiedzialne za te odcinki najwyraźniej nie postarały się. Śnieg zamienił się w lód. Przejście w tym miejscu stało się niebezpieczne.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze