W ramach przebudowy ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze wzdłuż jezdni zaplanowano kilka stref zieleni miejskiej. Inwestycja jeszcze trwa, ale najwyraźniej zapomniano o bieżącym utrzymaniu zieleni.
Osoby poruszające się ulicę zwróciły uwagę na wysokie chwasty rosnące na skwerach. Widać, że o te miejsca nikt nie dba. Mieszkańcy miasta proszą o uporządkowanie tego terenu.
Rzecznik urzędu zapewnił nas, że teren ma zostać uporządkowany do końca tygodnia.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze