Trzynaścioro autorów prezentuje swoje prace na wystawie fotografii w Galerii Centrum w Kamiennej Górze. Wszyscy to członkowie sekcji fotograficznej Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Jeleniej Górze.
Prezentowane prace powstały w ciągu trzech lat, podczas plenerów. Pierwszy wyjazd "Obecność" zaprowadził fotografów w uniwersytetu do Michałowic. Drugi "Miejsce" spędzili w Radomierzu i okolicach fotografując m.in. Miedziankę. Trzecie spotkanie "Znaki przestrzeni" spędzili w Rudawach Janowickich fotografując m.in. Kolorowe Jeziorka.
Na wernisaż przyjechało kilkoro z autorów. Wystawę będzie można oglądać do 15 marca.
Na wystawie prace prezentują: Alicja Frygiel, Grażyna Karcz, Iwona Wiśniowska-Knopik, Grażyna Gibalska, Ewa Rawska, Danuta Wilmont, Elżbieta Tomaszewicz, Aleksandra Iwko, Wiesław Jóźwicka, Zofia Skórecka, Maria Stacewicz-Wojdyło, Wiesław Konarski, Danuta Pająkiewicz.
Tomasz Grabiński, p.o. dyrektora Centrum Kultury, zapowiedział kolejną wystawę zaplanowaną w Galerii Centrum. W drugiej połowie marca będzie można oglądać rysunki Marcina Makasia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze