Reklama

Wystawa fotografii w Galerii Centrum: prace autorów z Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Jeleniej Górze.

Trzynaścioro autorów prezentuje swoje prace na wystawie fotografii w Galerii Centrum w Kamiennej Górze. Wszyscy to członkowie sekcji fotograficznej Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Jeleniej Górze.

Prezentowane prace powstały w ciągu trzech lat, podczas plenerów. Pierwszy wyjazd "Obecność" zaprowadził fotografów w uniwersytetu do Michałowic. Drugi "Miejsce" spędzili w Radomierzu i okolicach fotografując m.in. Miedziankę. Trzecie spotkanie "Znaki przestrzeni" spędzili w Rudawach Janowickich fotografując m.in. Kolorowe Jeziorka.

Reklama

Na wernisaż przyjechało kilkoro z autorów. Wystawę będzie można oglądać do 15 marca.

Na wystawie prace prezentują: Alicja Frygiel, Grażyna Karcz, Iwona Wiśniowska-Knopik, Grażyna Gibalska, Ewa Rawska, Danuta Wilmont, Elżbieta Tomaszewicz, Aleksandra Iwko, Wiesław Jóźwicka, Zofia Skórecka, Maria Stacewicz-Wojdyło, Wiesław Konarski, Danuta Pająkiewicz.

Tomasz Grabiński, p.o. dyrektora Centrum Kultury, zapowiedział kolejną wystawę zaplanowaną w Galerii Centrum. W drugiej połowie marca będzie można oglądać rysunki Marcina Makasia.
 

Reklama


 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/02/2024 16:58
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama