Bez jakiejkolwiek promocji w Galerii Centrum otwarta została nowa wystawa. Tym razem obejrzeć można zdjęcia Sławomiry Klijanowicz-Marciniec.
To pierwsza wystawa kamiennogórzanki. Do tej pory jej zdjęcia wykorzystywane były jako ilustracje w przewodnikach, artykułach prasowych. Zdjęcia powstawały podczas wypraw autorki do miejsc, które następnie opisywała. Stąd tytuł ekspozycji "Zanim napiszę, muszę zobaczyć". Na zdjęciach zobaczyć można zarówno znane miejsca, jak i odkrywane detale. Pojawiło się kilka całopostaciowych epitafiów nagrobnych. Na niektórych fotografiach, zobaczyć można osoby towarzyszące autorce w podróżach.
"Zanim napiszę, muszę zobaczyć" to 208. ekspozycja w Galerii Centrum. Wystawę będzie można oglądać od końca roku.
Niestety zapowiedzi wernisażu i wystawy nie ma na stronie Centrum Kultury i na facebookowym fanpage tej instytucji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze