Wójt gminy Kamienna Góra podjął decyzję o zamknięciu urzędu dla interesantów. To efekt potwierdzenia zakażenia dwóch pracowników.
Jak informuje wójt, pracownicy, u których potwierdzono zakażenie od kilku dni byli na zwolnieniu lub pracowali zdalnie.
Obecnie na pracę zdalną przeszła większość pracowników. W urzędzie pełnione są jedynie dyżury. Z pracownikami można kontaktować się telefonicznie lub poprzez e-mail. W przypadku połączeń telefoniczny trzeba dłużej poczekać na odebranie rozmowy. Najpierw dzwoni bowiem telefon stacjonarny, następnie połączenie przekierowywane jest na telefon komórkowy pracownika.
Pisma do urzędu kierować można również przez ePUAP lub zostawiać w urnie wystawionej w holu urzędu.
fot. facebook / Patryk Straus
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze