Karkonoski Park Narodowyinformuje, że od 1 kwietnia do końca maja, z uwagi na okres godowy czyli toki cietrzewi oraz okres lęgowy sokołów zamknięte dla ruchu turystycznego zostaną:
1. Szlak niebieski od Przełęczy Okraj przez Czoło i Kowarski Grzbiet do Skalnego Stołu. Obejście z Okraju do Sowiej Przełęczy zostało poprowadzone szlakiem czerwonym przez teren Republiki Czeskiej.
2. Odcinek szlaku zielonego z Polany przez morenę Kotła Wielkiego Stawu do grzbietowego szlaku czerwonego. Obejście jest poprowadzone szlakiem żółtym przez Pielgrzymy do Słonecznika.
3. Odcinek szlaku zielonego (Ścieżka nad Reglami) od Rozdroża pod Wielkim Szyszakiem do Schroniska pod Łabskim Szczytem.
4. Szlak niebieski przez Kocioł Małego Stawu. Obejście jest wyznaczone Drogą Transportową.
Schematyczne mapki są na https://kpnmab.pl/ostrzezenia
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze