Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Saikom Sp. z o.o., informuje, że od dnia 26.10.2020 r. do odwołania ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w kraju, zamknięte zostaną wszystkie PSZOK-i obsługiwane przez nasze przedsiębiorstwo. Decyzja dotyczy PSZOK-ów w Lubawce, Kamiennej Górze, Jaworze, Lwówku Śląskim, Boguszowie Gorcach i Mieroszowie.
Odpady komunalne odbierane będą nadal zgodnie z obowiązującymi harmonogramami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze