Prace przy drodze powiatowej między Kamienną Górą, a Janiszowem rozpoczęły się w środę (czytaj: Rozpoczęli prace). Jak informują mieszkańcy droga jest okresowa zamykana.
Przy wjeździe od strony Kamiennej Góry stanął znak informujący o objeździe. Kierowcy, zwłaszcza spoza regionu, licząc na kolejne znaki informujące jak dojechać do Janiszowa, kierowani są w stronę Przełęczy Kowarskiej. Jak informują mieszkańcy, tu właśnie jest problem. Wykonawca nie zadbał o ustawienie kolejnego znaku np. na wysokości zjazdu w stronę Miszkowic.
Tempo prac na remontowanym odcinku na szczęście nie zwalnia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze