24 stycznia na Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Filia w Jeleniej Górze odbyła się uroczysta gala podsumowująca program, którą otworzyła dr hab. Urszula Markowska-Przybyła, prof. UEW.
Podczas wydarzenia uczestnikom wręczono dyplomy, nagrody oraz trzy wyróżnienia.
Kamiennogórską Specjalną Strefę Ekonomiczną reprezentował Zarząd SSEMP S.A. w składzie: Prezes Arkadiusz Dybiec oraz Wiceprezes Robert Greb.
Udział w projekcie Uniwersytet Liderów umożliwia uczniom szkół z powiatu kamiennogórskiego rozwijanie kompetencji liderskich, komunikacyjnych i społecznych - kluczowych w dalszej edukacji oraz przyszłym życiu zawodowym. Program pozwala również na zdobycie praktycznych doświadczeń w środowisku akademickim oraz lepsze poznanie własnych predyspozycji i mocnych stron. Dodatkowo inspiruje młodych ludzi do aktywności społecznej, pracy zespołowej oraz świadomego planowania swojej ścieżki rozwoju.
Zaangażowanie Kamiennogórskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w tą inicjatywę jest także elementem działań na rzecz wspierania rozwoju młodych talentów oraz ich przygotowania do przyszłych wyzwań rynku pracy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze