Reklama

Zakończone dłonie

Dzisiaj (sobota, 5 grudnia) na terenie szkółki leśnej w Krzeszowie odbyło się podsumowanie projektu Zielone Dłonie.



Projekt realizowało Sudeckie Towarzystwo Przyrodnicze. Przez kilka miesięcy organizowane były piesze wyprawy połączone ze sprzątaniem szlaków. Uczestnicy, około 35 osób, poznawali atrakcyjne przyrodniczo miejsca na terenie powiatu.

Dzisiaj organizatorzy nagrodzili najbardziej aktywnych uczestników. Piotr Rakowski uczestniczył we wszystkich wyprawach. Nieco mniejszą frekwencję miał Sebastian Bański i Ewa Borowska. Specjalną nagrodę, za wyjątkowe zaangażowanie w sprzątanie, otrzymała Michalina Jarocka z kolegą. Nagrodzeni, stojąc po pas w wodach Bukówki, wyciągali z dna śmieci większe od nich.

Po podsumowanie uczestnicy wyruszyli na ostatnią wyprawę. Spotkanie zakończyli ogniskiem.

Projekt Zielone dłonie dofinansowano ze środków Programu ?Działaj Lokalnie IX? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ODL Stowarzyszenie ?Granica? w Lubawce.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama