W Gimnazjum numer 1 w Kamiennej Górze trzecioklasiści pożegnali się z murami swojej szkoły. Po trzech latach nauki przyszedł czas na podsumowanie.
Młodzież zatańczyła na placu przed szkołą poloneza. Wśród tańczących znalazł się m.in. dyrektor Dariusz Kurowski. Według jego partnerki ?sprawdził się?. Sam dyrektor mimo tremy był zadowolony z występu. D. Kurowski podziękował uczniom za pracę w kole wolontariatu.
Najlepsi uczniowie wpisani zostali do Złotej Księgi. Podobne księgi pochodzą sprzed 50 lat. W tym roku szkoła obchodzi właśnie okrągły jubileusz.
Absolwenci przygotowali krótki program artystyczny. Po raz pierwszy to oni mogli przepytać swoich nauczycieli.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze