W lubawskim Domu Kultury odbyło się dzisiaj (21 maja, wtorek) uroczyste zakończenie trzeciego roku działań Uniwersytetu Trzeciego Wieku.
Kilkadziesiąt osób odebrało dzisiaj dyplomy ukończenia trzeciego roku nauki w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Lubawce. Jak podkreślała rektorka Elżbieta Matyszczak choć uniwersytet prowadzi bardzo szerokie działania edukacyjne w wielu dziedzinach, ważniejsze jest to, że inspiruje do działania osoby starsze oraz pozwala osobom 50+ rozwijać życiowe pasje.
Placówka pracuje pod egidą Stowarzyszenia Opata Bernarda Rosy przy wsparciu władz miasta Lubawka. Podczas uroczystości zakończenia kolejnego roku podziękowania otrzymały wszystkie osoby zaangażowane w codzienną pracę uniwersytetu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze