Reklama

Zakończenie nauki na U3W

W lubawskim Domu Kultury odbyło się dzisiaj (21 maja, wtorek) uroczyste zakończenie trzeciego roku działań Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 

Kilkadziesiąt osób odebrało dzisiaj dyplomy ukończenia trzeciego roku nauki w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Lubawce. Jak podkreślała rektorka Elżbieta Matyszczak choć uniwersytet prowadzi bardzo szerokie działania edukacyjne w wielu dziedzinach, ważniejsze jest to, że inspiruje do działania osoby starsze oraz pozwala osobom 50+ rozwijać życiowe pasje.

Placówka pracuje pod egidą Stowarzyszenia Opata Bernarda Rosy przy wsparciu władz miasta Lubawka. Podczas uroczystości zakończenia kolejnego roku podziękowania otrzymały wszystkie osoby zaangażowane w codzienną pracę uniwersytetu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama