Dnia 26 czerwca (czwartek) odbyło się zakończenie sezonu 2013/2014 młodzików, trampkarzy klubu KKS Olimpia Kamienna Góra.
Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Również dla obu grup został przygotowany poczęstunek.
Cały sezon na pewno należy uznać za bardzo udany. Młodziki zostali wicemistrzami ligi okręgowej, a trampkarze do końca rozgrywek walczyli o mistrza ligi. Ostatecznie uplasowali się na wysokim trzecim miejscu.
Wyróżnienia otrzymali:
młodziki
1) Bartosz Młodziński ? najlepszy snajper
2) Patry Rzeszotko ? najlepszy technik
3) Oskar Jacel ? MVP młodzików
Trampkarze:
1) Mateusz Bijak ? najlepszy obrońca
2) Guzik ? najszybszy pomocnik
3) Mateusz Kopiecki ? MVP trampkarzy
Serdeczne podziękowanie dla wszystkich zawodników składają trenerzy oraz Zarząd Klubu KKS Olimpia Kamienna Góra. Dziękujemy sponsorom, którzy cały czas nas wspierali: Państwo Paszewscy ? cukiernia Łodzianka?, Pan Jan Grzesiński, Pan Tomasz Szopa ?TomCar?, Pan Paweł Jerzak, Centrum Wydobycia Surowców Mineralnych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze