Reklama

Zakończenie młodzików i trampkarzy

Dnia 26 czerwca (czwartek) odbyło się zakończenie sezonu 2013/2014 młodzików, trampkarzy klubu KKS Olimpia Kamienna Góra.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Również dla obu grup został przygotowany poczęstunek.
Cały sezon na pewno należy uznać za bardzo udany. Młodziki zostali wicemistrzami ligi okręgowej, a trampkarze do końca rozgrywek walczyli o mistrza ligi. Ostatecznie uplasowali się na wysokim trzecim miejscu.
Wyróżnienia otrzymali:
młodziki
1) Bartosz Młodziński ? najlepszy snajper
2) Patry Rzeszotko ? najlepszy technik
3) Oskar Jacel ? MVP młodzików
Trampkarze:
1) Mateusz Bijak ? najlepszy obrońca
2) Guzik ? najszybszy pomocnik
3) Mateusz Kopiecki ? MVP trampkarzy
Serdeczne podziękowanie dla wszystkich zawodników składają trenerzy oraz Zarząd Klubu KKS Olimpia Kamienna Góra. Dziękujemy sponsorom, którzy cały czas nas wspierali: Państwo Paszewscy ? cukiernia Łodzianka?, Pan Jan Grzesiński, Pan Tomasz Szopa ?TomCar?, Pan Paweł Jerzak, Centrum Wydobycia Surowców Mineralnych.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama