Dzisiaj (sobota, 28 czerwca) najmłodsi piłkarze (żaki i orliki) uczestniczyli w turnieju piłki nożnej zorganizowanym w Przedwojowie.
Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn reprezentujących: Łomnicę, Świerzawę, Olimpię Kamienna Góra (2) oraz Czarnych Przedwojów. Młodzi piłkarze rywalizowali systemem każdy z każdym w dwóch grupach.
Wszystkie drużyny otrzymały puchary, piłki i medale. Najmłodszym piłkarzem był Patryk Habasiński (KS Łomnica), najlepszym piłkarzem wybrany został Konrad Kołkowski (Świerzawa), a bramkarzem Marcin Błoński (Przedwojów).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze