Na ogrodzeniu terenu byłej szkoły przy ul. Bocznej w Lubawce zawieszone zostały tabliczki informujące o zakazie wstępu.
Od momentu opuszczenia obiektu przez uczniów budynek nie jest wykorzystywany. Nawet podczas wyborów komisja, która przez lata mieściła się w byłej szkole, działa w Domu Kultury. Do niedawna z boiska przy szkole korzystały dzieci. Teraz nikt nie może legalnie wejść na teren byłej szkoły - Obiekt wyłączony z użytkowania - informują napisy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze