Reklama

Zajęcia w świetlicy

W Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Gminy Kamienna Góra w Pisarzowicach odbyło się dzisiaj (20 lutego, czwartek) kolejne spotkanie integracyjne. 

 

Od początku ferii podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie odwiedzają młodych mieszkańców Pisarzowic. Wspólne zajęcia artystyczne mają za zadanie integrować dzieci z różnych środowisk. 

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się od inscenizacji bajek Jana Brzechwy. Później dzieci uczestniczyły w zabawach plastycznych oraz w grach i zabawach planszowych. 

Jest szansa na stałą współpraca DPSu i CB-K. Kolejne dwa spotkania zaplanowane są na przyszły tydzień. 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama