Jak informują internauci, dzisiaj (sobota, 31 marca) w centrum Krzeszowa widziane było stado zajęcy.
Aktualizacja 02.04.2018.
Zobacz zdjęcie przesłane przez jedną z internautek.

Oryginalna informacja
Większość stada już wróciła do lasu. Najodważniejsze zostały jednak w centrum wsi. Siedzą na zielonym skwerze między parkingiem a drogą i wejściem do bazyliki i z zaciekawieniem przyglądają się ludziom. Podobno, gdy czują się zagrożone, chowają się w pobliskich krzakach. Szybko jednak wracają na swoje miejsca.
Może warto do świątecznego koszyczka dodać marchewkę i poczęstować nią zające? Zadowolone zwierzaki na pewno chętnie będą pozować do zdjęć :) Zdjęcia można przysyłać do redakcji: [email protected] lub mms-em na numer 604 286 115 wrzucimy je do Galerii z zającami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze