Reklama

Zagrożenie w Raszowie

Początek wiosny na okres, w którym w lesie między Raszowem a Wieściszowicami można bez trudu znaleźć niewybuchy. Teren ten sprawdzili kamiennogórscy policjanci, niezbędna okazała się interwencja patrolu rozminowywania.

 

Po zimie z ziemi w lesie nad Raszowem "wychodzą" niewybuchy pamiętające czasy II wojny światowej. Zdając sobie sprawę z zagrożenia, teren sprawdzili policjanci. W związku z zagrożeniem wezwani zostali saperzy. Dzisiaj (czwartek, 4 kwietnia) w lesie znalezionych zostało kilkanaście niebezpiecznych przedmiotów. Wśród nich granaty moździerzowe, pociski artyleryjskie, zapalniki. Znalezione niewybuchy już zostały wywiezione.

fot. użyczone

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama