Początek wiosny na okres, w którym w lesie między Raszowem a Wieściszowicami można bez trudu znaleźć niewybuchy. Teren ten sprawdzili kamiennogórscy policjanci, niezbędna okazała się interwencja patrolu rozminowywania.
Po zimie z ziemi w lesie nad Raszowem "wychodzą" niewybuchy pamiętające czasy II wojny światowej. Zdając sobie sprawę z zagrożenia, teren sprawdzili policjanci. W związku z zagrożeniem wezwani zostali saperzy. Dzisiaj (czwartek, 4 kwietnia) w lesie znalezionych zostało kilkanaście niebezpiecznych przedmiotów. Wśród nich granaty moździerzowe, pociski artyleryjskie, zapalniki. Znalezione niewybuchy już zostały wywiezione.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze