Dzisiaj (czwartek, 13 marca) w Siedlęcinie koło Jeżowa Sudeckiego odbył się finał strefy jeleniogórskiej w szachach drużynowych w kategorii gimnazjum. Powiat kamiennogórski reprezentowała drużyna z Gimnazjum w Lubawce.
W turnieju wzięło udział 7 drużyn. Gimnazjaliści z Lubawki zajęli drugie miejsce dające awans do finału wojewódzkiego.
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr Bogatynia
2. Gimnazjum Lubawka
3. Gimnazjum przy ZSO nr 1 Jelenia Góra
4. Gimnazjum Łużyckie Zgorzelec
5. Gimnazjum Samorz. nr 1 Bolesławiec
6. ZS Wleń
7. Gimnazjum Janowice Wielkie.
Skład drużyny: Nikola Wąsowska, Fabian Święs, Przemysław Gołuch, Hubert Obrzut. Opiekunem drużyny był Marcin Kamiński.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze