Reklama

Zagrają w wojewódzkim finale

Dzisiaj (czwartek, 13 marca) w Siedlęcinie koło Jeżowa Sudeckiego odbył się finał strefy jeleniogórskiej w szachach drużynowych w kategorii gimnazjum. Powiat kamiennogórski reprezentowała drużyna z Gimnazjum w Lubawce.


W turnieju wzięło udział 7 drużyn. Gimnazjaliści z Lubawki zajęli drugie miejsce dające awans do finału wojewódzkiego.

Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum nr Bogatynia
2. Gimnazjum Lubawka
3. Gimnazjum przy ZSO nr 1 Jelenia Góra
4. Gimnazjum Łużyckie Zgorzelec
5. Gimnazjum Samorz. nr 1 Bolesławiec
6. ZS Wleń
7. Gimnazjum Janowice Wielkie.

Skład drużyny: Nikola Wąsowska, Fabian Święs, Przemysław Gołuch, Hubert Obrzut. Opiekunem drużyny był Marcin Kamiński.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama