Grupa Sachiel weźmie udział w półfinale siódmej edycji Must Be The Music.
Jury muzycznego show wybrało 40 półfinalistów, którzy rywalizować będą w kolejnych czterech programach. Pierwszy półfinał już w niedzielę (27 kwietnia) o godzinie 20:00 w Polsacie.
W pierwszym półfinale, wśród 10 wykonawców, wystąpi krzeszowska grupa hip-hopa Sachiel.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze