Reklama

Zagrają w finale

Wczoraj (czwartek, 3 kwietnia) we Wrocławiu rozegrany został drugi Turniej Eliminacyjny Województwa Dolnośląskiego w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki Kinder + Sport w dwójkach (klasa IV szkoły podstawowej).


W turnieju startowało 19 drużyn z Dolnego Śląska. Rozgrywki grupowe siatkarze z powiatu kamiennogórskiego przeszli jak burza, zwyciężając wszystkie swoje mecze 2:0. W spotkaniu ćwierćfinałowym także zwyciężyli 2:0 pokonując SP 50 Wrocław II. W starciu o finał ulegli drużynie SP 2 Milicz I. W małym finale zmierzyli się z SP 1 Oława. Wynik meczu 2:1.

Po dwóch turniejach eliminacyjnych drużyna powiatu kamiennogórskiego została sklasyfikowana na pierwszym miejscu. Mistrzostwa Dolnego Śląska odbędą się 25.04.2014 r.

Drużyna w składzie: Kamil Respondek (SP Szarocin), Ksawier Respondek (SP Szarocin), Marcel Chmielewski (SP2 Kamienna Góra). Opiekunowie: Marcin Bieńkowski, Daniel Gontko.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama