Wczoraj (czwartek, 3 kwietnia) we Wrocławiu rozegrany został drugi Turniej Eliminacyjny Województwa Dolnośląskiego w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Mini Siatkówki Kinder + Sport w dwójkach (klasa IV szkoły podstawowej).
W turnieju startowało 19 drużyn z Dolnego Śląska. Rozgrywki grupowe siatkarze z powiatu kamiennogórskiego przeszli jak burza, zwyciężając wszystkie swoje mecze 2:0. W spotkaniu ćwierćfinałowym także zwyciężyli 2:0 pokonując SP 50 Wrocław II. W starciu o finał ulegli drużynie SP 2 Milicz I. W małym finale zmierzyli się z SP 1 Oława. Wynik meczu 2:1.
Po dwóch turniejach eliminacyjnych drużyna powiatu kamiennogórskiego została sklasyfikowana na pierwszym miejscu. Mistrzostwa Dolnego Śląska odbędą się 25.04.2014 r.
Drużyna w składzie: Kamil Respondek (SP Szarocin), Ksawier Respondek (SP Szarocin), Marcel Chmielewski (SP2 Kamienna Góra). Opiekunowie: Marcin Bieńkowski, Daniel Gontko.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze