W niedzielę w Sulikowie odbył się dolnośląski finał LZS w tenisie stołowym.
Duży sukces odniósł Jakub Kosal z Pisarzowic, który w kategorii młodzików zdobył srebrny medal i tytuł wice mistrza Dolnego Śląska. Kuba będzie reprezentował Dolnośląski LZS na mistrzostwach Polski.
Wysokie szóste miejsce zajęła Renata Kosal w kategorii seniorek. Pozostali zawodnicy z Pisarzowic zajęli miejsca od 9 do 12.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze