Kamienna Góra zakwalifikowana została do tegorocznej edycji konkursu na Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce.
O zwycięstwie decydować będą internauci. Wystarczy wejść na stronę plebiscytu, odnaleźć Kamienną Górę (miasta ułożone są alfabetycznie) i kliknąć Oddaj głos. Nie trzeba się logować, korzystać z portali społecznościowych itp. Głosować na dane miasto można raz na dobę.
Głosowanie trwać będzie do 22 sierpnia. Nagrodzone zostaną zarówno najpiękniej ukwiecone miasta, jak i internauci oddający głosy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze