Kilka godzin trwała dzisiaj (środa, 5 lutego) przerwa w pracy instalacji na wysypisku śmieci w Lubawce. Interweniować musiał patrol saperski.
Wśród śmieci, które trafiły na linię pracownicy zobaczyli pocisk. Zgodnie z procedurą cała linia została zatrzymana. Wezwani policjanci pilnowali znaleziska, aż do przyjazdu patrolu saperskiego. Wojsko zabrało pocisk i linia mogła ponownie ruszyć.
Znalezisko to pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze